İletişime Geç

İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
=

Havayolu ile Taşımacılık

Hava yolu ile cenaze taşımacılığı konusunda uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Vefatı gerçekleşen sevdiklerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde yurt içi ve yurt dışına taşıyoruz. Hava yolu ile cenaze taşımacılığı, diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı ve kolay bir seçenektir. Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesi hemen hava yolu ile götürür ve istenilen yere ulaştırırız. Bu sayede ailelerin yas tutma süreçlerine daha az zaman ayırmalarına yardımcı oluruz.

Tüm yurt içi ve yurt dışı havalimanlarına uçuş yapabilmektedir. Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesini istediğiniz yere en hızlı şekilde götürür ve tüm gerekli evrakların düzenlenmesine yardımcı oluruz. Vefatı gerçekleşen sevdiklerinizi en iyi şekilde anımsayarak, yas tutma sürecinizi en az stresli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle özenle çalışır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırız.Eğer hava yolu ile cenaze taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Vefatı gerçekleşen sevdiklerinizi en güvenli şekilde yurt içi ve yurt dışına taşıyacak ve tüm evrak işlemlerini üstlenecek profesyonel bir ekip olarak hizmetinizdeyiz.

Kaybettiğiniz sevdiklerinizin cenazelerini havayolu ile istediğiniz yere taşıyabilmekteyiz. Öncelikle, havayolu şirketleri ile anlaşma yapar, cenaze için gerekli olan belgelerin (özel cenaze belgesi, Ölüm belgesi, ülkenin Ölüm Sertifikası vb.) temin edilmesi gerekir. Daha sonra cenaze için uygun bir havayolu şirketi ile anlaşma yapılır ve cenaze töreninin düzenlenmesi ile ilgili gerekli tüm işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, havayolu ile taşınacak olan cenazenin varış noktasına ulaştırılması için gerekli tüm işlemler yapılır.

Ülkeye geri gönderilme durumlarında, havayolu taşımacılığı daha sık kullanılmaktadır. Ölen kişinin cenazesi özel çinko tabutlarda taşınır. Cenaze transferi için ihtiyacınız olan şehre en kısa sürede ulaşım hizmeti veren bir havayolu şirketini arayışını tamamen biz üstleniyor ve uçuşta tabut için uygun bir kargo yeri ayırtıyoruz. Özel ulaşımda havaalanına transferi de organize ediyoruz. Belirli bir ülkenin gerekliliklerine göre cenazenin havayoluyla taşınması için gerekli belge paketinin toplanmasına yardımcı oluyoruz. Gerekli sertifikaları düzenliyoruz. Gerektiğinde, cenazenin varış havaalanından istenilen adrese özel soğutma araç ile transferini organize ederiz.

Hizmetlerimiz

  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin ölüm nedeni, ölüm tarihi ve ölüm yerine ilişkin bilgilerin toplanması.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin nakliyesi için gerekli evrakların düzenlenmesi.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin uluslararası uçuş kurallarına uygun özel tabut taşınması.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin hava yolu ile taşınması için gerekli olan tüm hava taşıma ücretlerinin ödenmesi.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin hava yolu ile taşınırken gerekli olan tüm asgari güvenlik önlemlerinin alınması.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin hava yolu ile taşınırken gerekli olan tüm gümrük işlemlerinin yapılması.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin hava yolu ile taşınırken gerekli olan tüm belge ve evrakların düzenlenmesi.
  • Vefatı gerçekleşen kişinin cenazesinin hava yolu ile taşınırken gerekli olan tüm beyannamelerin yapılması ve gerekli olan tüm resmi işlemlerin tamamlanması.
 
Copyright © 2024 Taksim Cenaze İşleri. Design by Kirmiziyuz.com